Лампи для манікюру та нарощування

Лампи для манікюру та нарощування

LED+UV Lamp SUN 9c 24W
LED+UV Lamp SUN 9c 24W

Купить LED+UV Lamp SUN 9c 24W в интернет магазине Nail Proff     Лампа LED+UV Lamp SUN 9c 24W - это ..

286.00 грн.

LED+UV SAN LG 200 56w
LED+UV SAN LG 200 56w

Лампа для гель лаків LED+UV SAN LG 200 56w Світлодіодна лампа LED+UV SAN LG 200 56w – потужні у..

715.00 грн.

LED+UV Star 2 72w
LED+UV Star 2 72w

Лампа для гель лаків LED+UV Star 2 72w Лампа LED+UV Star 2 72w - це потужна UV LED лампа, що ..

495.00 грн.

LED+UV Star 6 24w
LED+UV Star 6 24w

Лампа для гель лаків LED+UV Star 6 24w Світлодіодна лампа LED+UV Star 6 24w – потужні ультрафіо..

225.50 грн.

LED+UV Star one 48w
LED+UV Star one 48w

Лампа для гель лаків LED+UV Star one 48wСвітлодіодна LED+UV Star one 48w – потужні ультрафіолетові L..

429.00 грн.

LED+UV SUN 113 48w
LED+UV SUN 113 48w

..

627.00 грн.

LED+UV SUN 115 60w
LED+UV SUN 115 60w

..

825.00 грн.

LED+UV SUN 188 36w
LED+UV SUN 188 36w

..

627.00 грн.

LED+UV SUN 1S 48W
LED+UV SUN 1S 48W

Лампа для гель лаків LED+UV SUN 1S 48W Світлодіодна лампа LED+UV SUN 1S 48W – потужні ультрафіо..

341.00 грн.

LED+UV SUN 2 48w
LED+UV SUN 2 48w

Лампа для гель лаків LED+UV SUN 2 48w Світлодіодна лампа LED+UV SUN 2 48w – потужні ультрафіоле..

660.00 грн.

LED+UV SUN 2 48w Оригінал
LED+UV SUN 2 48w Оригінал

Лампа для гель лаків LED+UV SUN 2 48w Оригінал Світлодіодна лампа LED+UV SUN 2 48w Оригінал – п..

1023.00 грн.

LED+UV SUN 2c 48w
LED+UV SUN 2c 48w

..

660.00 грн.

LED+UV SUN 3 48w
LED+UV SUN 3 48w

Лампа для гель лаків LED+UV SUN 3 48w Світлодіодна лампа LED+UV SUN 3 48w – потужні ультрафіоле..

737.00 грн.

LED+UV SUN 3 48w Оригінал
LED+UV SUN 3 48w Оригінал

Лампа для гель лаків LED+UV SUN 3 48w Оригінал Світлодіодна лампа LED+UV SUN 3 48w Оригінал – п..

1287.00 грн.

LED+UV SUN 3X 48w
LED+UV SUN 3X 48w

..

550.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 52 (4 сторінок)

Лампи для манікюру найкращий вибір інтернет магазин Nail-Proff

Освітлення лампи для сушіння гель лаку забезпечує полімеризацію декоративних покриттів, що наносяться на нігті. Хімічний склад різних біогелів має властивості твердіти під впливом світлових потоків, що походять від лампи. Манікюрну процедуру покриття нігтів шелаком неможливо провести без цього освітлювального приладу. Досвідчені і початківці майстри або звичайні любительки нарощених нігтів вважають за краще лампа для сушіння гель лаку купити в кількох варіантах. Різні по світлу і функціоналу прилади здатні забезпечити широкий спектр послуг оптимально швидко і якісно. Великий асортимент різновидів приладів представлений на сайті Nail-Proff Україна, де в різних категоріях запропоновані продаж УФ-лампи, LED-лампи, CCF-лампи та комбіновані лампи.
УФ-лампи більш широко використовуються в манікюрній практиці, оскільки мають доступну ціну та гарний дизайн. Вони розраховані на соціальну онлайн-аудиторію. Купити ЛЕД-лампу для сушіння гель лаку мають потребу професійні майстри манікюру. Ця категорія товару відрізняється високою вартістю з допомогою заявлених характеристик. Лампа оснащена довговічними світлодіодами, які сушать склад гель за лічені секунди. Вартість лампи для сушіння гель лаку категорії CCFL - середня. Дані освітлювальні прилади безпечні для шкіри рук, швидко сушать склад і дуже економічні в плані споживання енергії. Великою популярністю користуються комбіновані лампи високої потужності і часу полімеризації в 30 - 40 секунд, що поєднують у собі переваги УФ- і CCFL-сушіння.

Лампа для сушіння гель лаку ціна в Харкові — найкраща в Україні

Звернувшись на сайт інтернет магазину Nail-Proff Україна, будь-який зацікавлений онлайн-користувач зможе підібрати відповідний варіант лампи для сушіння гель лаку та купити в рамках свого бюджету. Вибрати оптимальну модель допоможе онлайн-консультант, спираючись на Ваші потреби, зовнішні характеристики та технічні параметри освітлювального приладу. Лампа для сушіння гель лаку вартість Харків буде запропонована з урахуванням Ваших переваг та можливостей. Каталог сайту постійно поповнюється цікавими моделями. На попередній товар магазин часто робить акції та розпродажі. Слідкуйте за нашими оновленнями та зможете купити лампу відносно дешево. Лампа для сушіння гель лаку ціна по акції на 10-20% нижча за продажну вартість. Для оптових покупців ціна договірна та залежить від замовленого обсягу товару.

Лампа для сушки гель-лаков – многообразие типов

Nail-Proff – универсальный магазин: лампа для сушки гель-лаков доступна в любом формате (UV, LED, CCFL)! Создание полимерного покрытия требует надежного закрепления каждого слоя. Незаменимые помощники на этом пути – надежные и долговечные приборы, представленные соответствующей страницей в каталоге:
· МИНИ-ЛАМПЫ: компактный размер и экономичность;
· ОБЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА: мощные, функциональные;
· СМЕННЫЕ ЛАМПЫ: замена деталей для эффективной работы прибора.В Nail-Proff купить ЛЕД-лампу для гель-лака (Украина) выгодно!
Выбрать и купить лампу для гель-лака (Украина) непросто: рассмотрите все типы устройств. В поисках оптимального решения ознакомьтесь с особенностями прибора:
1. UV-лампы образуют излучение с помощью люминесцентных световых приборов. Дешевизна, быстрая полимеризация и универсальность (подходит к большинству покрытий): купить УФ-лампу для маникюра доступно в магазине Nail-Proff!
2. LED- устройства имеют светодиодные лампы. Сильные качества прибора: долговечность в эксплуатации, небольшие размеры, ускоренная полимеризация. Более узкий спектр воздействия на структуру гель-лаков требует тщательного подбора устройства и покрытий, соответствующих ему.
3. CCFL-лампы – яркий и небольшой источник света (с холодным катодом). Обладают целым рядом козырей: низкой теплоотдачей, высокой интенсивностью полимеризации, большим охватом воздействия на гель-лаки разной структуры.
4. Гибридные устройства – приборы со смешанными лампами (люминесцентными, светодиодными и т.п.). Помимо отличных рабочих характеристик обладают значительным диапазоном запекания гель-лаков. Никаких ограничений в выборе покрытия для маникюра!
Остался вопрос: какую лампу купить для гель-лака – консультанты магазина Nail-Proff с удовольствием помогут в выборе! Красота маникюра в ваших руках.

Лампа для сушіння гель-лаків – різноманіття типів

Nail-Proff – універсальний магазин: лампа для сушіння гель-лаків доступна у будь-якому форматі (UV, LED, CCFL)! Створення полімерного покриття потребує надійного закріплення кожного шару. Незамінні помічники на цьому шляху – надійні та довговічні прилади, представлені відповідною сторінкою в каталозі:
· МІНІ-ЛАМПИ: компактний розмір та економічність;
· ОБ'ЄМНІ ПРИСТРОЇ: потужні, функціональні; для ефективної роботи приладу. Професійна LED-лампа для сушіння гель-лаку відрізняється від домашніх аналогів: потужністю, швидкістю закріплення покриття, наявністю практичних функцій (таймера, датчиків автоматичного включення). ) вигідно! Вибрати та купити лампу для гель-лаку (Україна) непросто: розгляньте всі типи пристроїв. У пошуках оптимального рішення ознайомтеся з особливостями приладу:
1. UV-лампи утворюють випромінювання за допомогою люмінесцентних світлових приладів. Дешевизна, швидка полімеризація та універсальність (підходить до більшості покриттів): купити УФ-лампу для манікюру доступно в магазині Nail-Proff!
2. LED-пристрої мають світлодіодні лампи. Сильні якості приладу: довговічність, невеликі розміри, прискорена полімеризація. Вужчий спектр впливу на структуру гель-лаків вимагає ретельного підбору пристрою та покриттів, що відповідають йому.
3. CCFL-лампи – яскраве та невелике джерело світла (з холодним катодом). Мають цілу низку козирів: низькою тепловіддачею, високою інтенсивністю полімеризації, великим охопленням впливу на гель-лаки різної структури.
4. Гібридні пристрої – прилади зі змішаними лампами (люмінесцентними, світлодіодними тощо). Крім відмінних робочих характеристик мають значний діапазон запікання гель-лаків. Жодних обмежень у виборі покриття для манікюру! Залишилося питання: яку лампу купити для гель-лаку – консультанти магазину Nail-Proff із задоволенням допоможуть у виборі! Манікюр краси у ваших руках.

Новини

Важливо! Оплата замовлень на сайті Nail-Proff
Важливо! Оплата замовлень на сайті Nail-Proff
29.05.2022 16:59
Відправка замовлень тільки після оплати! 
Нові гель лаки - JOIA Vegan
Нові гель лаки - JOIA Vegan
02.02.2022 19:23
JOIA Vegan - нові гель лаки в каталозі В асортименті нашого Інтернет магазину з'явилися колекція нових гель-лаків JOIA Vegan
Манікюрні ножниці Stalex PRO
Манікюрні ножниці Stalex PRO
06.11.2021 18:49
Stalex PRO Професійні ножиці для манікюру
Staleks PRO Професійний манікюрний інструмент
Staleks PRO Професійний манікюрний інструмент
06.11.2021 17:43
Інструмент для манікюру Staleks Pro